Basında Biz
Aşkale Çimento
Türkiye sanayisinin devler ligine 478’inci sıradan giren Aşkale. Çimento, 11 yılda 324 basamak yükseldi.
2004 yılında Türkiye sanayisinin devler ligine 478’inci sıradan giren Aşkale Çimento, 11 yılda 324 basamak yükseldi.
 
Yücelik; Hedefimiz İlk 100
... Devamı..
Lütfü Yücelik En Etkili İşadamları Listesinde
     Ekonomist Dergisi’nin yaptığı dev araştırmanın sonuçları açıklandı. ETSO ve Aşkale Çimento Başkanı Lütfü Yücelik “Anadolu’nun En Etkin İşadamları” Listesinde Erzurum’un yüzünü güldürdü.... Devamı..
Van Ekonomi Zirvesi’ne Katıldık
Van’ın sanayi, ticaret, turizm gibi ekonomik alanlarda kalkındırılması için girişimcileri teşvik etmek amacıyla 28 Şubat 2015 tarihinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen ‘’Van Ekonomi Zirvesi’’ne katıldık.... Devamı..
Trabzon Valisi’nde Ziyaret
Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzon Çimento Fabrikası’na ziyarette bulundu. Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik tarafından fabrika girişinde karşılanan Vali Öz, Yücelik ile bir süre görüşerek, fabrikanın durumu hakkında kendisinden bilgi aldı.  ... Devamı..
Tayvanlı misafirlerimiz
     Erzurum Büyükşehir Belediyesinşn davetlisi olarak beraberindeki bir heyetle Erzurum’a gelen Çin Cumhuriyeti Tayvan Büyükelçisi Taih Siang Cheng, işadamlarının katılımıyla Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ETSO), düzenlenen toplantının arından Aşkale’de bulunan fabrikamı... Devamı..
Sayfa: 1 of 9
cheap nfl jerseys outlet cheap jerseys from china real cheap jordans cheap jerseys for sale cheap jerseys wholesale nfl jerseys