Basında Biz
Kurumsal
24 yıldır Yücelik′le birlikte yücelen bir yapı:ERÇİMSAN
24 yıldır Yücelik'le birlikte yücelen bir yapı:ERÇİMSAN
1992 yılında Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı seçilen Lütfü Yücelik'in girişimi, Erzurum ve yöre halkının katkısıyla kurulan ERÇİMSAN her geçen yıl Erzurum'un ve bölgenin yükselen değeri olmaya devam ediyor. 
24 yıl önce kurulan ve aynı yıl Aşkale Çimento Sanayi Türkiye Anonim Şirketi'ni özelleştirme kapsamında alan ERÇİMSAN, 3'üncü yılında 403 bin ton çimento satışını gerçekleştirerek zirveye giden yolculuğuna başladı. Yatırım kapasite artırımı ve iyileştirmelerine aralıksız devam eden ERÇİMSAN Holding, araştırma, geliştirme ve uygulama ile ülke çapında önemli bir yere gelerek ekonomiye katkılarını sürdürmeye devam ediyor.  
Başarmaktan ve başarılı olmaktan başka alternatif tanımamayı ilke edinen ETSO ve Aşkale Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, en son Ekonomist Dergisi'nin araştırmalarında 50 Etkili İş İnsanı arasına ismini yazdırarak başarısının haklı taktirini de görmüş oldu. 
Başarıyı tüm kadrosu ile paylaşan Lütfü Yücelik, " iş hayatında hiç bir başarı tesadüf veya şans eseri gelmez! Gelişen dünyayı ve içinde mücadele ettiğiniz sektördeki gelişmeleri yakından izlemek, çağdaş bir anlayışla yönetmek ve yönlendirmek ve de her konumda emek sarf eden çalışma arkadaşlarınızın yeteneğine, bilgisine, becerisine güvenmek gerekir,"dedi. Ayrıca, başarının sonu olmayan bir yol olduğunu ve bu yolda inanç ve güvenin önemini belirten Yücelik, istihdamın ve ülke ekonomisine  katkının kutsal bir değer olduğunun da altını çizerek, "şimdiki hedefimiz bir sonraki hedefimizin basamağı olacaktır," dedi. 
 
Haber Kaynağı: http://palandokengazetesi.net/24-yildir-yucelik39-le-birlikte-yucelen-bir-yapi-ercimsan-20209h.htm